Lokalizacja

Lokalizacja2019-08-14T18:32:31+00:00

Nieruchomości nieopodal Piaseczna

Wieś Głosków otoczona jest lasami należącymi do nadleśnictwa Chojnów. Lasy te są bogate w sosny i wiele gatunków zwierząt oraz roślin – tworzy to tereny niezwykle dogodne do wypoczynku czy spacerów z dziećmi. Bezpośrednia bliskość Piaseczna oraz krótki dystans, jaki trzeba pokonać trasą by dotrzeć do Warszawy (trasa jest dodatkowo w fazie planów na modernizację, która jeszcze bardziej usprawni przejazdy) sprawiają, że lokalizacja naszych nieruchomości staje się wyjątkowo ciekawą alternatywą dla decyzji o nowym miejscu zamieszkania.

Jako doświadczony deweloper, staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom klienta i zawsze jesteśmy na bieżąco z nowościami na rynku budowy domów mieszkalnych. Poprzez ponad trzynaście lat aktywnej działalności w branży, udało nam się zdobyć odpowiednie doświadczenie oraz zaufanie wielu zadowolonych klientów, żeby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Proponujemy Państwu domy jednorodzinne, przeznaczone do życia rodzinnego, dostosowane w każdym aspekcie zarówno do potrzeb osób dorosłych, jak i dzieci.

Domy stawiane przez BG Development są energooszczędne – wybierając naszą ofertę możesz być pewien, że będziesz rozsądnie płacić za eksploatację i będziesz rozliczany uczciwie.

Naszą ofertę stanowią domy bliźniacze, zbudowane według dobrego wzorca, który z pewnością przypadnie do gustu każdej rodzinie szukającej swojego miejsca.

Jeśli zależy Ci na bezpiecznym i tanim w eksploatacji domu, ulokowanym w bezpośredniej bliskości Warszawy, a jednocześnie szukasz nieruchomości w miejscu, w którym wypoczniesz od miejskiego zgiełku – nasze domy bliźniaki są dla Ciebie!